Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2011-11-13, 19:48
uchwyt do szyby Lark 43.0
Autor Wiadomość
longin100 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-07-07, 21:16   uchwyt do szyby Lark 43.0

Witam.Mam Larka 43.0 od ok 6 miesięcy.Używam go sporadycznie kiedy jadę z rodziną na wycieczkę.Dzisiaj podczas montowania do szyby uchwytu pękł uciągacz przyssawki.I tu moje pytanie czy jest jeszcze gwarancja na ten uchwyt (na Larka 2 lata),czy mogę to zareklamować czy muszę kupować nowy ???Stary(nowy) uchwyt na stronie Larka 25zł,a nowy na allegro ok 70zł.Co radzicie??

Zayoos 
Waypoint

Wysłany: 2009-07-07, 21:32   

Miałem dokładnie to samo, ale nie po 6 miesiącach, a przy pierwszym montowaniu :P. Wyobrażacie sobie moją frustrację... Klnąłem jak szewc. Rozwiązałem to (tymczasowo) wkręcając śrubkę w plastik po tym dżinksie i wciskając lekko środek tej gumy przed założeniem na szybę, no i oczywiście zbyt często tego z szyby staram się nie ściągać.
Aktualnie noszę się z kupnem właśnie nowego uchwytu ze strony Larka. Ostatnio szukałem jakiegoś uniwersalnego uchwytu, który by pasował do ramki trzymającej nawigację, ale ogólnie brak przy wszystkich śruby zaciskowej, jaka jest przy oryginalnym "trzymadle", przez co całość jest zbyt luźna.

longin100 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-07-08, 13:06   

Czy uchwyt od Larka 43.1 będzie pasował do Larka 43.0?

adamus221
Waypoint

Wysłany: 2009-08-19, 11:14   

Uchwyt od 43.1 jest dużo lepszy i zgrabniejszy ale nie pasuje głowica trzymająca urządzenie ponieważ ma grubsze wypustki i chyba troszkę w innej odległości. Jeżeli ktoś ma dobrą głowicę od 43.0 to może ją przełożyć i jest w porządku. Ja tak mam zrobione i jestem zadowolony :-)

Odpowiedz do tematu