Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: navigator
2008-07-27, 18:45
Microsoft ActiveSync 4.5 problem
Autor Wiadomość
rogerst
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2008-06-05, 16:30   Microsoft ActiveSync 4.5 problem

Mam pytanko nie moge sie polaczyc z navi przez caly czas wyskakuje jakis komunikat ze albo cos z zapora albo cos tam czy ktos sie z tym borykal wczesniej czy to jest tylko u mnie problem

Probowałem zrobic co sie mi zdawało zeby zrobic i nic.
Ostatnio zmieniony przez rogerst 2008-06-05, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-06-05, 17:38   

rogerst napisał/a:
komunikat ze albo cos z zapora albo cos tam
Każdemu się może zdarzyć.
Najlepiej zrobić coś z zaporą albo coś tam i po kłopocie... :mrgreen:

yarek
azymut

Wysłany: 2008-06-05, 17:59   

Witam Wszystkich jestem tu po raz pierwszy moj problem polega na tym ze polaczylem sie z navia i odblokowalem ja a teraz za żadne skarby nie moge sie z nia polaczyc juz mecze to z godzine

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-06-05, 18:13   

yarek napisał/a:
moj problem polega na tym ze polaczylem sie z navia i odblokowalem ja a teraz za żadne skarby nie moge sie z nia polaczyc juz mecze to z godzine

Połączyłem się z Marysią i zaprosiłem ją na kawę (ale nie ustaliłem gdzie); teraz za żadne skarby nie moge sie z nia polaczyc juz mecze to z godzine.

Szklana kula w remoncie... :mrgreen:

dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2008-06-07, 17:48   

yarek napisał/a:
Witam Wszystkich jestem tu po raz pierwszy moj problem polega na tym ze polaczylem sie z navia i odblokowalem ja a teraz za żadne skarby nie moge sie z nia polaczyc juz mecze to z godzine

Mi dzień po odblokowaniu przestała sie komunikować z komputerem, pomógł reset.

Palik25 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2008-06-10, 23:05   

tez mialem ten problem, pomogla wersja 3.7 pobrana z linku
http://rapidshare.com/files/52649965/MSASYNC.rar

dodam iz nadal widziało mi urzadzenie jako goscia ale dawalo sie eksplorowac

rogerst
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2008-06-13, 07:51   

Palik25 napisał/a:
tez mialem ten problem, pomogla wersja 3.7 pobrana z linku
http://rapidshare.com/files/52649965/MSASYNC.rar

W moim przypadku też pomogła ta wersja i Bez Marysi i kawy.dzieki Palik25

qpa93 
Waypoint

Wysłany: 2009-07-03, 20:04   

Weź spróbuj też tak wyszukaj plik o nazwie "fixmapi" on jest w system32 i włącz go po prostu kliknij i powinno działać.Jeśli to nie poskutkuje zainstaluj ten program
Kod:
http://rapidshare.com/files/251531849/USBToSeriaRS232.rar.html

.W ostateczności zrób tak wyszukaj plik "Rapi.dll" i go usuń i przeinstaluj wtedy programik.POWINNO działać gwarancji nie daję ale mi zaskoczyło :)

gigo 
Waypoint

Wysłany: 2009-12-24, 14:59   

Panowie już nie mam cierpliwości próbowałem już wszystkiego moja Navia Nv33 nie może eksplorować po prostu komunikuje się ale nie mogę podejrzeć plików. Wczoraj było wszystko ok, a dziś już nie. mam orginalne backum a przez cały czas wyskakuje jakiś komunikat że albo coś z zaporą, że program Microsoft AktiveSync nie może z aktualizować itd. Może jest jakas rada na to ? Probowałem kasowac te pliki uruchamiać jak koledzy podali wyżej ale to nie zdło rezultatu , zmieniłem tez na starszą wersje AS i nadal to samo. Navigacja działa i komp ją widzi ale jak klikam na Eksploruj to otwiera sie puste okno i tyle. Wczoraj były pliki a dziś już nie ma.Zaznaczam Navia normalnie działa. a i w ustawianiach Navi w opcjach są dwie ikony na USB włączam tą z tymi strzałkami do siebie ale też i jest tam Pamięc masowa i na żadnym nie mogę eksplorować? Zna ktoś na to rozwiązanie?

mormot
Navi Expert

Wysłany: 2009-12-24, 15:19   

Miałem podobną sprawę- zmień przewód fabryczny USB -Kup nowy ze sklepu. U mnie po zmianie przewodu ani razu nie zerwało połaczenia.Działa teraz bez zastzeżen.Mądrości były na Forum -minn(jacekp1313)

gigo 
Waypoint

Wysłany: 2009-12-24, 16:56   

mormot napisał/a:
Miałem podobną sprawę- zmień przewód fabryczny USB -Kup nowy ze sklepu. U mnie po zmianie przewodu ani razu nie zerwało połaczenia.Działa teraz bez zastzeżen.Mądrości były na Forum -minn(jacekp1313)

Bardzo dziękuję za rozwiązanie i życze Wesołych świąt. Kabel drugi miałem z Huba i odrazu zaskoczyło. Dziękuje. A na tym orginalnym kablu po zamknięciu systemu pokazywał się plik o nazwie RAPIMgr że system nie może go zamknąć i trzeba było ręcznie aby system mógł swobodnie sie z restartować. Pozdrawiam.

I nadal nie łączy się .a mam już trzy kable i na każdym jest to samo
Połączy na jedną-dwie sekundy i rozłancza.
no i tylko raz zadziałało. jakieś inne sugestie?
Czy można z karty Micro SD w grać backup, bo mam kopie orginał utworzoną wcześniej?
Po podłączeniu cały czas wyskakuje, że nie można się połączyć tak samo i na drugim kompie. Mam też problem z zamknięciem okna eksploratora z pustym oknem.
Uruchomiłem na karcie system ale nadal brak komunikacji z PC. a chciałem w Navii powrucić do ustawień fabrycznych ale jak ? brak plikow w eksplorer. system mój w PC to XP

Odpowiedz do tematu