Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Binatone x430 a karta pamięci SD
Autor Wiadomość
jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-11-02, 10:28   

Nie rozwiąże, bo nie istnieje jeden WinCE
Ten system to skłądanka robiona przez producentów nawigacji pod swoje potrzeby i niby ten sam WinCE 5 jest w każdej nawigacji, a faktycznie w każdej jest inny
Co prawd na niektórych urządzeniach udało się wymusic czyatnie SDHC, ale czy na Binatone zadziała:http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=8061
Poza tym - wprost wgrać się nie da http://www.my-navia.pl/vi...377&view=newest

Mogłoby pomóc stworzenie ROM-u ze zmodyfikowanymi bibliotekami i sterownikami czytnika kart...

Moim skromnym zdaniem prościej kupić SDnieHC 4 GB (żaden program nie jest większy niż 4GB) niż ryzykowac utrupienie urządzenia podczas zabaw z tworzeniem i wgrywaniem ROM-u

davidoffdavidof 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2011-11-02, 10:55   

Ok. Dzięki. Chyba że macie może jakąś mapę Eyropy zach. która waży do 2GB? Ta co mam ma 2.1GB + Patcher 2.4 747KB. Mało brakło a by mi weszła :mrgreen: . No chyba że można jakieś państwo (mowa o mapie jakiegoś państwa) usunąć?

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2011-11-02, 14:29 ]
------------------------------------------------------------------------------------------
Dołączyłem do istniejącego wątku
Proszę o przestrzeganie regulaminu forum - punkt 4

tikotka
Maestro GPS

Wysłany: 2011-11-02, 12:58   

Można zmniejszać mapę usuwając część państw podczas instalacji. Sterowniki SDHC pod Samsunga 2440 (a chyba takiego tam masz) sprawdzają się raczej średnio, a biorąc pod uwagę fakt, że większość Samsungów ma do tego nietrwały rejestr, pomysł z podmianami sterowników całkiem mija się z celem (każde rozładowanie baterii powodowało by brak komunikacji z kartą). Albo zatem zmniejszysz mapę, albo kupisz kartę 4 GB nie HC (były takie Transcenda, Platinum i Adata z tego co pamiętam).

jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-11-02, 13:51   

AM ma opcje wyboru państw, jakie instalujesz. pomijając Rosje , Turcje i coś jeszcze uzyskasz 2GM
Albo iGO lub Mireo - każdy kraj jest jednym plikiem i możesz sobie skomponowac dowolny zestaw.

Odpowiedz do tematu