Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
lark się zawiesza
Autor Wiadomość
primus1310
azymut

Wysłany: 2011-11-13, 23:18   lark się zawiesza

witam.mam larka 4.3 z zainstalowanym igo.kiedy wlaczam nawigacje to po kilku minutach się zawiesza.musze go wyłączyć i włączyć ponownie po kilku minutach dzieje się to samo.mam też problem kiedy bateria pada całkiem to po podłączeniu jej samochodzie nie mogę jej od razu włączyć bo przestaje się ładować.musi przez jakiś czas łądować wyłączona.nie wiem czy te problemy to wada sprzetu czy oprogramowania.proszę o pomoc

jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-11-14, 07:00   

Jak na innych programach - na przykłąd fabrycznej MM?
Czy bez iGO też się zawiesza?
I jaki to Lark? Bo modelu 4.3 nigdy nie było

Zawiesza się nawigacja, czy program iGO? Wyłączasz RESETEM, czy normalnie wyłącznikiem (jeśli wyłacznikiem, to zawiesza się iGO) - wówczas usuń wszystko oprócz minimum (czyli foldery SAVE i SPEEDCAM oraz plik sys.txt do kosza, wyłącz skórki, POI i teren 3d) i uruchom ponownie

A z łądowaniem to w zasadzie normalka

primus1310
azymut

Wysłany: 2011-11-24, 23:41   

model larka to 43.2.nie probowalem mm bo potrzebuje mape wielkiej brytanii wiec mam igo8(podobno jest najlepsza),wczesniej mialem larka 3,5 calowego i chodzila bez zarzutu.nawigacje musze wyłączać przyciskiem on/off.kiedy wlaczam ją spowrotem o jest ok ale tylko na chwilę potem ekran zawiesza się znów.probowalem tryb 2d ale to nie pomaga

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2011-11-25, 00:10   

primus1310 napisał/a:
musze wyłączać przyciskiem on/off
Czemu? iGO ma przecież wyłaczenie
A jak nie włączysz iGO, tylko na przykład odtwarzacz muzyczny, tez sie wiesza?
Jak uruchamiasz iGO?
Skąd program?

primus1310
azymut

Wysłany: 2011-11-25, 22:58   

igo ma wyłączanie ale o to wlasnie chodzi ze sie zawiesza i nic innego nie dziala.igo sciagnaldla mnie kolega i kojazy mi sie ze coś mówił że musiał coś jeszcze ściągać bo program był przeznaczony oryginalnie na 3,5 cala.może spróbować jeszcze raz zainstalować.gdzie mogę znaleźć igo dedykowane do larka 43.2?ewentualnie jakiś inny program który będzie dobrze działał w uk?

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2011-11-26, 10:52   

Nie ma dedykowanych - żadnych programów do żadnego urządzenia (to tak, jakbys pytał o dedykowanego Offica do laptopa Acer). iGO jest na system operacyjny WinCE 5/6 i rozdzielczść. Stare sa uniwersalne, nowe na 480*272 i wyżej

I jest milion przeóbek typu "moja sprawdzona wersja na..." - które działają wyłącznie na" moja..."
Wywal to co masz, ściągnij normalne iGO z forum (pamietaj, wszystko powyżej 100MB to przeróbki z milionem dodatków, które i tak trzeba skasować przed uruchomieniem"

Polecam iGO 8.3.4 (działa zawsze i u każdego) http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=20917 lub http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=16400
A na początek standartowe wywalanie śmieci według postu http://www.my-navia.pl/vi...p=281653#281653

Więcej linków: http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=18528

Odpowiedz do tematu