Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2017-01-15, 11:05
Peiying PY 9908
Autor Wiadomość
radzio668
azymut

Wysłany: 2013-12-08, 22:15   Peying 9908 - Kamera cofania - PROBLEM

Witam wszystkich ;) Posiadam Radyjko Peying'a model 9908. Radio jak radio spisuje się OK nie narzekam. Jest TV, Bluettoth, Navi itp A więc do rzeczy. W radiu jest wyjście RCA na kamerę Cofania. Zakupiłem więc kamerę cofania wbudowaną w ramkę tablicy rejestracyjnej. Wszystko podłączyłem i nagle problem. Z kamery wychodzi jeden Cinch więc przeciągnełem go przez całe auto aż do Radia i podłączyłem pod wyjście w radiu"Back view Input" - w instrukcji "wejście wideo kamery cofania". Samą kamerę podłaczyłem pod żarówkę biegu wstecznego. I teraz powinno być tak że jeśli włacze bieg wsteczny radio przechodzi w tryb kamery. Lecz gdy tak zrobię nic się nie dzieje. Nie ma nawet w menu opcji aby wejść samemu w kamerę. Dodam iż po podłaczeniu kamery pod wejście AV IN obraz z kamery jest. Lecz nie działa to w ten sposób że po włączeniu biegu wstecznego radio przechodzi automatycznie w widok z kamery. Tylko trzeba samemu wchodzić w opcję menu AV IN.

Proszę o pomoc w tej sprawie może ktoś ma to radio i wie jak sobie z tym poradzić ;) pozdrawiam.

1jager1
azymut

Wysłany: 2013-12-15, 20:50   

Kolego, czy podłączyłeś również kabelek z radio do biegu wstecznego lub do żarówki cofania? Może to jest problemem...

czesiuleczek
azymut

Wysłany: 2013-12-26, 10:05   Peiying PY 9908

Ma ktoś z was linka do automapy do PeiYing py9908? bo nigdzie nie mogę znaleźć. Jak ją wgrać? wystarczy zrobić shell.ini z ścieżką dostępu czy trzeba odblokowywać nawigację?
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2013-12-26, 12:56, w całości zmieniany 1 raz  

jacekp1313 
Maestro GPS
T700+NE

Wysłany: 2013-12-26, 12:53   

Nie istnieje AM do tego modelu, jest wyłącznie na konkretne systemy operacyjne.

P.S. uogólniłem tytuł (był "Automapa do PeiYing py9908")

Odpowiedz do tematu