Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
NAVIO 505 - backup, reanimacja
Autor Wiadomość
feliks314
Waypoint

Wysłany: 2013-09-24, 11:13   

jacekp1313 napisał/a:
Fw nie jest z reguły upubliczniane, bo musi pasowac do wersji płyty - a w niektórych modelach było ze sześc typów płyt. Wgranie złego załatwia sprzęt definitywnie

A czy w ogóle jest jakieś dostępne? Bo nie wiem czy jest sens abym, rozkręcał nawigację i szukał oznaczeń płyty...

dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2013-09-24, 15:08   

Niema i jak znam życie nie musisz go wgrywać...........
Mógłbyś opisać problem w ogole.

Pampude
azymut

Wysłany: 2014-04-21, 22:30   

To może i ja się podłączę. Dostałem nawigację, ale myk polega na tym że muszę sobie sam ją ogarnąć. Navio 505. Jestem zielony jak szczypiorek na wiosnę, więc jak do blondynki proszę tłumaczyć :)

Z tego co wiem:
Łepek chciał wgrać sobie jakąś nawigację, ale idiota miał zaznaczone aby z automatu mu się włączała nawigacja (nie pulpit windowsa, nie menu nawigacji, a od razu nawigacja). No i klops. Biały pulpit, dźwięki naciskania nawigacji i nic więcej.

Problem:
Szukałem sporo, czytałem sporo, ale nie wiem jak mam to naprawić :( Najchętniej po prostu ściągnąłbym jakieś pliczki, wgrał na tą nawigację i niech chociaż cokolwiek na niej zacznie działać. Nie mówię o ogarnianiu map czy czegokolwiek, niech się chociaż zacznie włączać normalnie to i za resztę się wezmę. Gdzie mogę ten durny autostart nawigacji wyłączyć?

Raz jeszcze proszę o wyrozumiałość i spokój, bo to moje pierwsze kroki i problemy z nawigacją.

___Olivia_ 
Maestro GPS

Pomogła: 183 razy
Wysłany: 2014-04-21, 22:36   

Pampude,
Masz połączenie z komputerem ? Jeśli nie to nic nie zrobisz.
O połączeniu z komputerem czytaj tu :arrow: http://www.my-navia.pl/vi...p=144982#144982 punkt 2.

Pampude
azymut

Wysłany: 2014-04-21, 22:41   

___Olivia_ napisał/a:
Pampude,
Masz połączenie z komputerem ?

Tak mam. Wykrywa mi urządzenie o nazwie Windows CE. Wewnątrz mam 3 pozycje.

"\" , "Network" , "Resident Flash"

Karty pamięci w niej nie mam, ale jeśli będzie to niezbędne to mogę wsadzić.

dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2014-04-22, 10:50   

W ResidentFlash masz katalog MobileNavigator, zmień mu nazwę na jakąkolwiek inną to navi włączy się do poziomu menu.

Pampude
azymut

Wysłany: 2014-04-22, 11:58   

dasior591 napisał/a:
W ResidentFlash masz katalog MobileNavigator, zmień mu nazwę na jakąkolwiek inną to navi włączy się do poziomu menu.

To po raz pierwszy zobaczyłem menu :) To już jakiś sukces.

Odznaczyłem od razu automatyczne uruchamianie map. Mam teraz czytnik e-booków, mogę słuchać muzyki i oglądać filmy. To już jakikolwiek z niej pożytek.

Z tego co się doczytałem katalog MobileNavigator to standard (może źle się wyraziłem, ale to coś co jest na początku jak się taką nawigacje kupuje). Czy jak uda mi się wyżebrać od kogoś jakiś backup takiego katalogu to jest szansa, że jeszcze z nawigacji cokolwiek będzie poza mało poręcznym "tabletem"? :)

Test GPS pokazuje jakieś tam kropeczki czerwone, ale nic się nie dzieje dalej.

Na próbę jakbym wykupił jakąś tanią nawigację (jeszcze się nie ogarniam w tym co i jak i czy można takową ściągnąć) to przy instalacji sam mi się taki folder MobileNavigator utworzy?

Jak już uprzedzałem :) Zielony, że nawet szczypiorek przy mnie wymięka ;)

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2014-04-22, 12:11   

To wątek o reanimacji 505.
Programy nawigacyjne i odblokowanie maja swój własny topic

Pampude
azymut

Wysłany: 2014-04-22, 12:21   

Nie chciałem robić bałaganu :) Idę szukać odpowiedniego działu i serdecznie dziękuję za pomoc :)

prizers
azymut

Wysłany: 2014-07-04, 17:36   Problem z goclever 505

witam , 2 dni temu zakupiłem nawigacje goclever 505 wlaczylem bylo wszystko ok , wrzucilem kilka piosenek i zostawilem nawigacje dzsiaj wlaczam chcialem przetestowac w drodze powrotnej do domu a tam Application mobilenavigator.exe encountered a serious error and must shut down no [Cenzura] szlak czlowieka trafia jak po 2 dniach nie ruszanej nawigacji ona po prostu nie dzaiła , mam ochote juz dzwonic do sprzedawcy ale [Cenzura] mi tam powiedzą , "prosze odesłac nawigacje" oczywiscie kto bedzie pokrywał koszty ? ja ... moze mi ktos pomoc ? jakis backup na necie nic nie moge znalezc konkretneo

[ Komentarz dodany przez: ___Olivia_: 2014-07-04, 21:35 ]
Proszę nie używać brzydkich wyrazów.
Ostatnio zmieniony przez ___Olivia_ 2014-07-04, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

wlod 
azymut

Wysłany: 2017-06-28, 07:02   

feliks314 napisał/a:
jacekp1313 napisał/a:
Fw nie jest z reguły upubliczniane, bo musi pasowac do wersji płyty - a w niektórych modelach było ze sześc typów płyt. Wgranie złego załatwia sprzęt definitywnie

A czy w ogóle jest jakieś dostępne? Bo nie wiem czy jest sens abym, rozkręcał nawigację i szukał oznaczeń płyty...

Dostępne jest. .
Zaryzykowałem (ale co to za ryzyko, jeśli navi to cegła) i reanimowałem swoją nawigację.tutaj

Odpowiedz do tematu