Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2015-12-02, 10:57
Beckery i TMC
Autor Wiadomość
eauto
Waypoint

Wysłany: 2019-01-25, 11:41   

Zaraz sprawdzę bo jestem właśnie w trakcie....
W Beckerze jest tylko jedno ustawienie co do TMC "podgląd trasy/Tmc na trasie (tak albo nie)
w sekcji TMC ustawień ręczne automatyczne to tylko stosowanie się do komunikatów
Zwiększenie zasięgu raczej nic tu nie da bo komunikaty które są , są w całej Polsce, teraz np. granica Czech.. Głogów, Poznań, Warszawa okolice... itp
po wstawce do sys z poprzedniego wpisu kolegi nic się nie zmienia mam 7 wiadomości o zdarzeniach " w 366km, 443km, 209,km... w 540km granica rosyjska ja Dolnyśląsk i trasa na Wrocław.
komunikaty "sztukowo" na jednej trasie się nie zmieniają.
W Becker 50 jak mówiłem wcześniej też są te komunikaty lecz m.in 100 szt do zobaczenia na podglądzie
Zaznaczę że to nie na tym teraz jednym urządzeniu które testuje(teraz).
Wcześniej również miałem ten sam problem na Active 5 i 6
programy pobrałem z zaprzyjaźnionej srtony
iGO PRIMO 9.15.3.471542 Becker active 6 Plus
iGO Becker Active 5 LMU PL [WinCE]
Testowałem na różne sposoby pod względem TMC (bo program i funkcje wszystkie "chodzą ja trzeba)

[ Dodano: 2019-01-31, 15:51 ]
Kontynuując temat powyższy, mam w tej chwili Becker Professional 6 z BT,Talk i WiFi
po wstawieniu "nowych" map, licencji, pliku navigator.exe i nic więcej nie zmieniająć, wszystko "chodzi" super, każda funkcja działa... oprócz TMC, które nie pokazuje komunikatów, chociaż jest teoretycznie i praktycznie widoczny pełny zasięg fal pełny
przy pierwszym podłączeniu pokazało 6 zdarzeń a potem po wyborze nowego miasta na trasie ...nic
Przetestowany na trasie 250 km

[ Dodano: 2019-01-31, 15:58 ]
To są moje pliki i foldery Data-oryginalna, license,navigator.exe, sys.txt i save z wpisami z trasy
Kod:
[quote]https://www116.zippyshare.com/v/ZPI3JG0V/file.html[/quote]

W programie zmieniłem tylko .exe i dodałem sys Data-oryginał, bez zmian sys też "chodzi"
tzn tylko z nazwą urządzenia, ale efekt zawsze ten sam... wybierze 3-6 komunikatów i stoi tak , po zresetowaniu urządzenie grafika pokazuje fale rmf, pełny zakres ale komunikatów brak.
proszę o pomoc rozwiązać ten problem braku TMC/komunikatów
na urządzeniu Becker Ready 50 w tym samym miejscu jest ponad 70 komunikatów w całej Polsce

[ Dodano: 2019-01-31, 21:59 ]
Problem rozwiązany.. miałem Becker transit 5 (sorry Admin, nie wiem skąd to wziąłem) i wstawiłem do sys.txt nazwę swojego urządzenia (Professional 6)
oraz lic od niego (BBF50)
teraz (przy oknie w domu) wybiera nawet 100 zdarzeń i na bieżąco się zmienia.

oto kopia kompletna "navigatora" ( bez map) z mojego urządzenia...

[ Dodano: 2019-02-12, 22:51 ]
Witam ... w szczególności fachowców od Beckerów (Ready 5, 480x272)
W ostatnim temacie powyżej "chwaliłem się" że ... dałem sobie radę z problemem.
Problem był taki (dla tych co nie będą czytać powyżej)...
wszystko pięknie działa w Beckerze jako całość, na urządzeniu (pocukrowana wersja)
alle ...
TMC pokazuje tylko kilka komunikatów tzn max 5-10 szt.

Poprzedni problem z Professional 6 i 5, rozwiązałem stosując plik startowy .exe, z wersji Transit 6 a zachowując wszystkie oryginalne foldery (oprócz "license") .
teraz w Becker Ready 5 (480x272) próbowałem pocukrować wersją 9.6.8.572929 (org. 9.6.8.431512)
ale daje właśnie ten efekt że jest ograniczona (mało) ilość komunikatów.
Próbowałem też pliki i całe programy Transita 50 i Ready 50 ice i różne kombinacje sys, ale na darmo.
Piszę bo może ktoś pomoże ... jak uzyskać "normalne" TMC na Ready 5
Inne urządzenia (Active 5, Ready 45) w tym samym miejscu (okno;) mają po ok 80-120 komunikatów.

Problem TMC w Becker Ready 5, rozwiązany
TMC pokazuje teraz nawet powyżej 100 szt. komunikatów
Zamieszczam moją kopie urządzenia Ready 5 (bez map)
oraz dodatkowo panel na kartę (komplet 100% sprawny, urządzenie +karta)
Ready 5_ 100% Q4_2018.part2.rar
https://www95.zippyshare.com/v/o2WHcDvw/file.html
Ready 5_ 100% Q4_2018.part1.rar
https://www64.zippyshare.com/v/LKwpD7Zm/file.html

Podsumowując moje problemy (byłe) z TMC w Beckerach... to problem leżał zawsze w pliku uruchamiającym .exe
Troszkę monologów prowadziłem ... pozdrawiam

[ Dodano: 2019-03-27, 20:24 ]
Powyżej pytałem o Beckery rożne modele (patrz wyżej) i TMC pokazujące mało
(do 8 komunikatów) ... ale w między czasie rozwiązałem problemy... do usług jeśli potrzeba pomocy .
Teraz trafił do mnie Becker Active 6s, ma inny program jak 6 bez s
i znowu ten sam problem, po podmianach .exe z transit 6sl, wszystko pięknie działa (nawet TALK) ale TMC na falach radiowych pokazuje do 8 komunikatów.
To urządzenie ma również TMC przez BT i bardzo dobrze działa, ale chcąc być niezależnym od telefonu (tetering BT) chce żeby to klasyczne też działało.
proszę o podpowiedzi ... co do Beckera Active 6s

Odpowiedz do tematu