Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
MPlayer
Autor Wiadomość
dobo
Waypoint

Wysłany: 2008-03-09, 20:01   MPlayer

To mój pierwszy post i mam nadzieje że nie ostatni.
Bawię się od czasu do czasu AKIRA 512 jak i przerabiam te cudeńka znajomym oczywiście wiedzę czerpiąc z tego forum i chciałbym się podzielić też tym co mi udało się dokonać.
Może ktoś miał juz do czynienia z tym programem ale pewnie nie udało mu się go odpalić tak jak mi ale dziś przeczytałem ciekawy post na forum o zmianie nazwy karty z MMC na "Storage Card" i o dziwo ten fajowski programik zaczął działać :) ma dość przyjazny wygląd jak i prostą obsługę a zassać go można z tego linku

http://rapidshare.com/fil...Player.exe.html

A to co trzeba zmienić zostało opisane przez użytkownika forum pppp (jak to zrobić tutaj )

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego programiku.

navigator:
Dzięki za programik. Zawsze mile widzianym dodatkiem jest obrazek .
Zachęcam do dalszych starań :)

na życzenie jest i fotka
Ostatnio zmieniony przez navigator 2008-03-11, 16:17, w całości zmieniany 10 razy  

pigulka 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-09, 20:17   

Te klimaty z windowsa ,ale wolę MortPlayer-a

dobo
Waypoint

Wysłany: 2008-03-09, 20:37   

Zgodze się Mort Player wygląda ładnie ja mam wgraną tapetke qVista_GVGA jest zajefajna ale programik się zaj......e muli jest strasznie wolny przy przełączaniu utworów z czym nie ma problemów w MPlayer.

Marek_aa 
GPS instruktor

Wysłany: 2008-03-19, 15:11   

Uważam że świetny program , duże guziki, wygodne w obsłudze podczas prowadzenia samochodu, nie muli się tak (przekombinowany wg. mnie) Mort player. Takiego właśnie szukałem , więcej napiszę jak przetestuję na moim gps-ie. Pierwsze wrażenie mam bardzo korzystne.

Pietrasx3 
azymut

Wysłany: 2008-03-19, 23:20   

No witam powiec mi jak zmieniłeś w Akirze ja mam windows CE 5.0 i nie wiem jak zmienic nazwe SDMMC na "Storage Card" prosze o pilną wypowiedz :D

Simono 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-20, 08:16   

Pietrasx3 napisał/a:
No witam powiec mi jak zmieniłeś w Akirze ja mam windows CE 5.0 i nie wiem jak zmienic nazwe SDMMC na "Storage Card" prosze o pilną wypowiedz :D

Po co chcesz zmieniac. Z tego co widzialem na 99% mozna zmienic w rejestrez ale jaki to ma cel? Z reszta w pierwszym poscie masz link gdzie wszystko jest opisane.
Mam pytanie czy po tej operacji nie bedzie problemow z wczesniej zainstalowanym softem na karcie?

Marek_aa 
GPS instruktor

Wysłany: 2008-03-20, 10:15   

Simono napisał/a:

Mam pytanie czy po tej operacji nie bedzie problemow z wczesniej zainstalowanym softem na karcie?

No ja bym był ostrożny ze zmianą rejestru (ze względu na inne programy). Co do zmian to wydaję mi się że dobo miał na myśli zmiany ścieżek w samym programie za pomocą Hex editora. Ja u siebie nie musiałem tego robić gdyż mam "Storage Card" a nie "sdmmc" jak jest w Airze, więc program pięknie śmiga.
Po testach na swoim sprzęcie dodam że jest bardzo stabilny, nie jest tak procesoro-żerny jak Mort Player, Można go spokojnie zminimalizować i grać w gry lub uruchomić nawigację a playerek nie kolidując gra sobie w tle :lol: .
Jeśli się ma porządek nazewnictwie w mp3-kach, to program ma świetne filtry do szukania muzyki po zadanych kryteriach. Brakuje mi tylko wgrywania mp3 po katalogach, ale idzie się przyzwyczaić.
Jest też funkcja zmiany kolorów samego playerka , ale u mnie coś nie działa.

Reasumując , Player wg. mnie jest naprawdę godny polecenia !!!!!
Dobra Robota dobo !

skulim 
młodszy inspektor GPS
Akira MM512

Wysłany: 2008-03-20, 15:11   

Ale daj normalny link bo mam stale ip i nie moge sciagac z rapida :P daj filefactory czy cos

-----------------------------------------
1. Jak bedziesz dublowal posty o stalym ip to dostaniesz zaraz warna na dziendoberek
2. "Daj" ? Chyba chciales powiedziec "Prosze jezeli ktos moze ....."

Przemysl to sobie bo zrobisz sobie maly odpoczynek pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Luccas 2008-03-20, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  

dobo
Waypoint

Wysłany: 2008-03-20, 20:04   

Cytat:
Po co chcesz zmieniac. Z tego co widzialem na 99% mozna zmienic w rejestrez ale jaki to ma cel?

Po to, że w Akirach karta jest widziana jako SDMMC i programik wtegy nie widzi mp3 ale jak zmieni się jej nazwę na Storage Card to problem znika wiec po to jest ta zmiana.

Co do wcześniej zainstalowanych programów jeżeli instalowane były z poziomu PC lub instalki cab to mogą wystąpić problemy jeśli były tylko kopiowane na kartę to wystarczy stworzyć nowy skrót na pulpicie.

[ Dodano: 2008-03-20, 20:15 ]
Cytat:
Jest też funkcja zmiany kolorów samego playerka , ale u mnie coś nie działa.

tu są skiny do programu
http://rapidshare.com/fil...r_skin.exe.html
mi nie chciało działać ale może u ciebie ruszy rozpakuj i przenieś 4 dllki do katalogu z plikiem

[ Dodano: 2008-03-20, 23:58 ]
Nauczyłem się grzebać w plikach programem hexedit i przygotowałem wersje MPlayera dla leniwych którym się nie chciało przerabiać tak jak napisałem wcześniej zmieniając wpisy w rejestrze z SDMMC na Storege Card teraz wystarczy skopiować plik
http://rapidshare.com/fil..._SDMMC.exe.html
i wgrać na kartę.

Życzę miłego słuchania

Jak pomogłem to wiadomo co robić :)

[ Dodano: 2008-06-04, 23:19 ]
Niedawno stałem się posiadaczem kolejnej NAVI Lark 35,0 choć posiada ona całkiem ciekawy programik do mp3 z przyzwyczajenia do MPlayera przerobiłem go by działał tez na tej wersji Nawi wydanej spod stajni Lark jak kogoś interesuje ta wersja niech da znać to wstawię na Rapida

dsv
Waypoint

Wysłany: 2008-05-12, 15:40   MPlayer - fajny player do MP3

Zapraszam.
Zasoby wciąż rosną.

http://www.chomikuj.pl/ds...layer_SDMMC.exe

pigulka 
Waypoint

Wysłany: 2008-05-13, 17:52   

:(

Chwileczkę, ja tu czegoś "nie kumam" .Co to ma być? ....Zapraszam.
Zasoby wciąż rosną. I co,kiedy urosną pojawi się milion linków do twojego chomika.

Ktoś tutaj "nabija" ... w butelkę.

:(

przecież to wszystko już było

dobo
Waypoint

Wysłany: 2008-06-04, 23:13   

nie ładnie przywłaszczać sobie czyjąś prace, a w tym przypadku akurat moja i bezsensownie powielać temat

Pozdrawiam dobo

-----------------------------------------------------------------------------------
A to co ma byc ? wyjasnijcie sobie to na priva - temat chyba brzmi MP3 player, no chyba ze nie umiem czytac !

Ostatnio zmieniony przez Luccas 2008-06-04, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  

rsms 
Navi Expert
Akira MM517

Wysłany: 2008-06-08, 17:15   

Czy mógłby ktoś komu ten program działa wrzucić swoje 3 dll-ki?
coredll.dll
ole32.dll
mfcce400.dll
Kiedyś się u mnie uruchamiał ale przestał, prawdopodobnie po jakiejś zmianie dll-ek, i teraz nie mogę znaleźć tych odpowiednich.

Marek_aa 
GPS instruktor

Wysłany: 2008-06-09, 08:43   

rsms napisał/a:
Czy mógłby ktoś komu ten program działa wrzucić swoje 3 dll-ki?
coredll.dll
ole32.dll
mfcce400.dll

Proszę, tylko pamiętaj że na forum są dwie wersje tego Playera, jaedna na Storage Card , a druga - przerobiona na SDMMC

dll.rar
Pobierz Plik ściągnięto 407 raz(y) 677,08 KB

rsms 
Navi Expert
Akira MM517

Wysłany: 2008-06-09, 09:45   

Dzięki :-)
Ale nia ma tu pliku mfcce400.dll, są tylko mfcce3xx. No i przy bliższych oględzinach okazało się że ten program korzysta jeszcze z commctrl.dll

Odpowiedz do tematu