Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2019-05-12, 14:31
VitesseLimite francuski odpowiednik GPS Speed Sentry
Autor Wiadomość
lazy49
Navi Expert

Wysłany: 2010-05-28, 20:50   VitesseLimite francuski odpowiednik GPS Speed Sentry

Francuski odpowiednik GPS Speed Sentry:

pobrane stąd:
http://gleclere.perso.neu...p?vitesselimite

W pliku Pays.cfg są ograniczenia prędkości
ja dodałem na początku te sekcję (będzie od razu wczytana)
[Poland]
Limite1=30,30
Limite2=40,40
Limite3=50,50
Limite4=70,70
Limite5=90,90
Limite6=130,120
wielkości prędkości dowolne

Pliki dźwiękowe(*.wav) są też na tej stronie, radzę pobrać plik angielski i po przesłuchaniu samemu nagrać sobie te siedem dźwięków.

Testowałem parę miesiecy temu, teraz przypomniałem sobie o nim przy okazji czyszczenia dysku.
-Dlaczego są dwie prędkości: pierwsza przy ładnej pogodzie, a druga przy deszczu (stosowane w niektórych krajach zwłaszcza na autostradach), zmiana przez naciśnięcie chmurki.
-Tło można sobie podłożyć z dowolnego obrazka.

Dopisałem 29-05-2010:
-Jak mamy na przykład ustaloną prędkość 50km/h to przy prędkości 53-55km/h pojawia się ostrzeżenie: tło robi się zółte i leci komunikat DepassementVitesse.wav, przy większym przekroczeniu prędkość >57km/h (sytuacja alarmowa) tło robi się czerwone i leci komunikat ExcesVitesse.wav

-Jeżeli są wgrane radary to ostrzeżenia są akustyczne:
*przy możliwych kontrolach (przenośne +suszarki) pojawia się komunikat możliwa kontrola za 30sek (Radar_p_30.wav), a później pojawia się komunikat możliwa kontrola za 10 sek (Radar_p_10.wav);
*przy stałych fotoradarach pojawia się komunikat fotoradar za 30sek (Radar_30.wav), a później pojawia się komunikat fotoradar za 10 sek (Radar_10.wav).

Dodano 31-05-2010
Jeszcze o bazie fotoradarów: jest ona w postaci pliku*.xml
RM możliwe kontrole (przenośne +suszarki) wszystkie BEZ prędkości
FR fotoradary stałe tylko parę bez prędkości.
Program przy zbliżaniu się do radaru SAM zmieni prędkość (ale po minięciu radaru NIE wróci do poprzedniego ograniczenia) do takiej jaka jest w bazie przy radarze. Jak nie ma w bazie ograniczenia to weźmie prędkość z OSTATNIEGO radaru przed którym ostrzegał i który miał prędkość.
Załączony plik rozpakować, umieścić w głównym katalogu programu, włączyć program, Menu Option /POI wskazać ścieżkę dostępu do pliku, zatwierdzić i wyjść z programu. Przy ponownym włączeniu programu baza sama się wczyta -pasek postępu widoczny na drugiej ikonie (fotoradarowej) od góry.
Źródłowe fotoradary najaktualniejsze?? (06-02-2010) ze strony http://poi4am.prv.pl/.

Dodano 01-06-2010
W miejscu gdzie są współrzędne (jak się kliknie) to może być zamiennie:
dane komputera podróży, dane o satelitach, stan baterii, puste białe pole w którym w czasie jazdy pojawia się kolorowa wstęga sygnalizująca zbliżanie się do ustalonej prędkości granicznej.

Dodano 03-06-2010
Okazuje się że jest ostrzeżenie wizualne przy radarach, ale kompletnie nieczytelne. Jak zbliżamy się w okolice fotoradaru, to mamy oprócz komunikatów dźwiękowych, samochodzik pomykający wszerz ekranu do ikony radaru. W czasie tego ostrzeżenia znika panel informacyjny o którym pisałem 01-06-2010.

LVB26022010.rar
Pobierz Plik ściągnięto 113 raz(y) 60,02 KB

Odpowiedz do tematu