Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2011-01-16, 21:59
Odblokowanie lark 50.2 instrukcja
Autor Wiadomość
tepe51 
azymut

Wysłany: 2011-03-28, 21:49   Re: Gotowiec Do Lark 50.2

goofer22 napisał/a:
witam
czy jest już dostepne odblokowanie owej navi czyli Lark 50.2 chodzi mi o wersje z nowym pulpitem jak jest w starszych wersjach po prostu wrzucamy na karteczke plik cePlatformway.exe i katalog z pliczkami i cieszymy sie nowym odtwarzaczem,sprawdzeniem poziomu baterii, grami i innymi podobnymo rzeczami widzialem cos takiego na 50,1 i 43,2
Nie chodzi mi o zupełne odblokowanie larka i głęboką ingerencję w oprogramowanie i nieprzywracalne skutki
dzieki

p.s. z tego co czytałem to sa jakies problemy a odblokowac można do widoku windows a tego nie chce

MOŻE KTOŚ POSIADA GOTOWCA :) BYŁBYM WDZIECZNY

Witam.
mam do zaoferowania bardzo prosty gotowy pulpit do larka 50.2. Kopiuje go się na karcie pamięci bez jakiekolwiek ingerencji w system. Jest to pulpit który wcześniej dostosowałem do navi n35 później do larka 40.3 i 50.2.
proszę oto link do screenów.
http://chomikuj.pl/tepe51...1,508218750.bmp
http://chomikuj.pl/tepe51...2,508219442.bmp

krzysiu400
azymut

Wysłany: 2011-04-10, 19:43   

Witam. Jak widać jestem nowy na forum choć nawigację mam ponad rok i forum czytam od dawna. Teraz postanowiłem sobie wgrać różne rzeczy na mojego larka 50.2. Zainstalowałem pulpit od "tape51". Chodzi bardzo dobrze ale jako laik mam oczywiście kilka pytań. Na początek takie. Po naciśnięciu ikonki "automapa" nie znajduje programu mimo iż mam automapę na karcie pamięci. Jak ustawić ścieżkę programu pod odpowiednią ikoną? Z góry dziękuję za odpowiedź i będą następne pytania. Pozdrawiam!

jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-04-10, 19:49   

Poszukaj w plikach z rozszerzeniem INI - polecam wątek "Modyfikacje paneli - pozycja, wygląd, przypisanie ikon".
Zacznij od postu http://www.my-navia.pl/vi...p=267257#267257 i kilku następnych

krzysiu400
azymut

Wysłany: 2011-04-12, 22:03   

Dzięki "jestem_ktoś "! Przeczytałem co zaproponowałeś, oczywiście z braku czasu nie wszystko i udało się. Zmieniłem wpis w jednym wersie i zabujało tak jak chciałem. Otwieram ikonę automapy i jest automapa. Jak to dobrze że są mądrzy ludzie i chcą się podzielić. Ale jak pisałem wcześniej mam inne pytania. Pytanie drugie. Czy mogę na moim larku 50.2 odtworzyć film w divixie? Podobno na tym larku są problemy. Chociaż kiedyś wgrałem tcpmp i odtworzyłem film w divixie . Nie wiem jak to sie stało. teraz nie widzi pliku z filmem, choć w ustawieniach zaznaczam wszystkie formaty. Oczywiście wiem że ten lark odtwarza wmv i mam konwerter do takiego formatu ale szkoda mi czasu. Może wgrac jakiś inny odtwarzacz. Będę wdzięczny za porady i może czegoś się nauczę. Pozdrawiam!
PS. Jak nie odpisuje to znaczy że nie ma mnie w domu. Teraz dużo pracuje.

Kiko 
Waypoint
Mio S600/MX2

Wysłany: 2011-04-17, 15:23   

Na tym Larku żeby TCPMP odtwarzał filmy oryginalny panel musi być wyłączony (prawdopodobnie koliduje z odtwarzaczem oryginalnym) najlepiej swój panel uruchamiać mortscriptem z zabiciem procesów.

Odpowiedz do tematu