Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Uchwyt do MIO
Autor Wiadomość
pawel 1971
Waypoint

Wysłany: 2011-01-21, 15:45   Uchwyt do MIO

No i przy okazji z powodu że daleko mi było z ręką do szyby zrobiłem małą przeróbkę zakupionego uchwytu na aledrogo pasującego do kratki nawiewu

Tak dłubałem coś w garażu i stwierdziłem ze ten uchwyt w kratkę nawiewu jest lekko do bani .Postanowiłem go lekko przerobić a za bazę przeróbki wykorzystałem łyżkę do butów . Tak dobrze czytacie łyżkę do butów dość stara wykonana z nierdzewki. Tak na nią spojżałem i wpadła mi myśl. Najpierw sklepałem na imadle pozbawiając ją wszystkich wypukłości następnie przy pomocy imadła wygiąłem w kształt litery "L". Podstawa która wchodzi między kratkę nawiewu a deskę rozdzielczą zostaje bez zmian a to co wystaje w pionie zostało lekko zwężone tak aby pasował uchwyt do nawiewu z którego pozbyłem się tylnej części w całości pozostawiając tylko część która pasowała do nawi. Zespolenie mojego metalowego uchwytu z tym plastikiem wykonałem za pomocą małej śrubki i nakrętki (4mm). Otwór w "łyżce" to znaczy w uchwycie metalowym :mrgreen: wywierciłem wiertełkiem. No i to by było tyle z modyfikacji.
Uchwyt oryginalny jest mi potrzebny do ciężarówki i w domu jak przeglądam czasami mapę aby nie trzymać tego w ręce. Do celów domowych zakupiłem ładowarkę sieciową z wyjściem mini usb. Kumpel kupił taką ze jak podłączył do nawki to ładuje ale na ekranie ma info że jest połączenie przez usb. W tym czasie nie może przeglądać mapy i kozystać z odtwarzacza plików. Ja podpasowałem z telefonu Motorolla V3 i działa .Ładuje i mozna korzystać z wszystkich funkcji.

mikus39 
Waypoint
NTT 4368

Wysłany: 2011-03-16, 23:45   

Uchwyt to pikuś ( o przepraszam Pan Pikuś ) ale auto to glancnąłeś jak nówka sztuka z fabryki w Dortmundzie.

pawel 1971
Waypoint

Wysłany: 2011-03-17, 11:21   

ja ma m zawsze tak w aucie czysto.Taki jestem juz esteta jeżeli chodzi o auto

Odpowiedz do tematu