Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Blue-HD- 800x480 i PL wersja językowa do DutsLaunch
Autor Wiadomość
Marek_aa 
GPS instruktor

Wysłany: 2011-05-18, 05:01   

jamot napisał/a:
Marek jeszcze jednego babola po kilku dniach znalazłem

Nic nie wiem o innych babolach ? nie pisałeś, U mnie na nawigacji ten problem nie występuje, nie wiem może masz coś namieszane w ustawieniach navi, lub jest takie miejsce w ustawieniach zegara w opcjach programu gdzie można korygować czas (wyprzedzać i opóźniać w stosunku do aktualnego czasu) może tam ?.
Musicie zrozumieć że ja testuję i tworze wszystkie te skórki na 6 calowej nawigacji 800x480 zgodnej systemowo z GoClever + BT (nawigacja jest no-name) .
Proponuję więc trochę popytać innych kolegów z takimi samymi modelami czy są podobne objawy, bo mnie jest naprawdę trudno odpowiedzieć jak ten program zachowuje się na innych nawigacjach. Już raz prosiłem aby wszyscy użytkownicy tego programu pisali czy program zachowuje się prawidłowo i na jakim modelu nawigacji oraz jak ustawiają porty GPS.
Odzew był dość skromny a przecież takie informacje byłyby bardzo użyteczne dla zainteresowanych kolegów.

julek1981 napisał/a:
a masz jakąś skórkę na 320x240 w naszym języku do tego DL?

Jeszcze nie zrobiłem ale także w temacie "Bajerancki Szybkościomierz" pojawiają się prośby o taką skórkę, więc jeśli będzie więcej chętnych to kto wie :lol:

rudiszubert 
Waypoint

Wysłany: 2011-05-18, 12:08   

W dalszym ciągu nie działa.Co ciekawe przy tęcznym ustawieniu portu i szybkości ,nie wykrywa GPSu,a przy automatycznym ,znajduje jako prawidłowy ,port com6 ,chociaż dla Larka 43.1 jest to 7.Przy ustawieniu automatycznym na 6 program pokazuje że jest poprawnie skonfigurowany,ale nie działa.Próbuję dalej.

nokia345 
Waypoint

Wysłany: 2011-05-18, 15:01   

rudiszubert napisał/a:
U mnie w Lark 43.1 ładnie się uruchamia , przyjmuje ustawienia GPS,ale mówi ,że GPS jest wyłączony .Przycisk od włączenia GPS na chwilę się podświetla po naciśnięciu ,ale w dalszym ciągu na głównym ekranie jest napis GPS off i nie działa .Co zrobić ?

Mam larka 43WCAM i jest tak samo jak u Ciebie - czyli lipa, GPS nie chce zaskoczyć :-(

julek1981 
Waypoint

Wysłany: 2011-06-04, 11:25   

Marek_aa napisał/a:
pojawiają się prośby o taką skórkę, więc jeśli będzie więcej chętnych to kto wie :lol:

To ja jestem podwójnie chętny :D

Marek_aa 
GPS instruktor

Wysłany: 2011-06-06, 08:16   

julek1981 napisał/a:
To ja jestem podwójnie chętny :D

Masz już taką skórkę (320x240) w temacie "Bajerancki szybkościomierz"

Odpowiedz do tematu