Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2012-03-20, 20:56
WayteQ X950 BT HD \ X960 BT HD GPS Navigator
Autor Wiadomość
Alga-shop.pl 
Navi Expert
ALGA-GPS

Wysłany: 2012-12-05, 17:40   

iro83 napisał/a:
no właśnie, ostatnio Pan Wojtek jest aktywny w wątku swojego produktu ALGA Prima, a w tym temacie nic...

Jak było widać podczas mojej nieobecności, do tego aby coś tworzyć potrzebna jest pasja, bez której jest... cisza...

Wróciłem do starych zadań i myślę, że niedługo pojawią się owoce mojej pracy. Mam tylko prośbę do tych, troszkę niecierpliwych: Krakowa nie zbudowali od razu ;-)
Ja rozumiem, że czekacie, ale zrozumcie i mnie, że mam na głowie naprawdę dużo. A podpowiedzi w stylu "jeśli brakuje wam ludzi to zatrudnijcie kogoś..." nie są na miejscu, ponieważ do tego nie wystarczy po prostu pracownika. Ten pracownik musiałby jeszcze posiadać odpowiednią wiedzę, chęci i musiałby umieć poświęcić odrobinę życia prywatnego, umieć zarwać kilka nocy nad rozwiązaniem problemu tak jak ja robię to dość często. Takich ludzi niestety brakuje, a jeśli gdzieś są, mają już zajęcie. Ci, którzy znają mnie prywatnie wiedzą o tym doskonale ;-)
Staramy się w tej chwili korzystać z jednej platformy sprzętowej, którą systematycznie rozwijamy, aby w przyszłości móc szybciej reagować na potrzeby użytkowników.
Nie oznacza to, że zapomnieliśmy o użytkownikach Wayteq'ów. Będą nowości i na tą platformę. Ale przyznam szczerze, że nie mogę się wyrobić ze wszystkim naraz :-(
Są ciekawe pomysły i opracowane nowe rozwiązania, ale trzeba to posklejać w całość, posiedzieć, dopracować, posprawdzać. Będę się starał, ale nie chcę podawać terminów.

iro83 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-02-05, 08:57   

Panie Wojtku, czy jest u Pana dostępne mocowanie do WayteQ'a jak w załączonym linku?
http://www.wayteq.si/trgo...ion-device.html
Świetna sprawa, bo to mocowanie pasuje do popularnych uchwytów HR :mrgreen:

Odpowiedz do tematu