Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
IGO8 w LARK 70 Kultura pracy...
Autor Wiadomość
ryjek13 
azymut
iGOmaniak

Wysłany: 2011-07-08, 11:33   IGO8 w LARK 70 Kultura pracy...

Witajcie.

Zakładam temat z uwagi na zainteresowanie tym urządzeniem ( użytkowałem 50.1, ale dokonał żywota) na wspomnianym w nawiasie modelu IGO8 My Way ( nie amigo i nie primo) chodziło po prostu super.

rzecz w tym ze 70-ka ma rozdzielczość HD a po doświadczeniach z instalacją IGO 8 na innych sprzętach z rozdzielczością HD (800x480) chciałem zapytać użytkowników 70-tek i konkretnie aplikacji IGO8, jak się spisuje w następujących sytuacjach:

- wyświetlanie mapy poglądowej ( duży zoom out ( 5 km)) i przesuwanie w tym trybie ekranu czy są duże opóźnienia.

- czy zdarzają się komunikaty o braku pamięci lub błędzie aplikacji IGO i jej zamknięciu.

Użytkuje nawigacji często jako pasażer ale to ja wybiera drogi i objazdy i funkcja płynnej mapy 2D przy wielu elementach wyświetlonych jest dość istotna ( 50.1 z swoim ARM-em sprawiał się naprawdę super tyle ze miał niższą rozdzielczość 480x272)

Bardzo proszę o konkretne wypowiedzi muszę rozwiązać temat nowego urządzenia w najbliższy weekend lub zaraz po nim.

Pozdrawiam Marcin

Odpowiedz do tematu