Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
navigon 20 easy - reanimacja
Autor Wiadomość
myrsik
Waypoint

Wysłany: 2012-12-04, 23:49   navigon 20 easy - reanimacja

witam

2 dni walki;)

Problem miałem taki: navigon 20easy. Po załączeniu ekran startowy BL:0,10, OS:1,41 i
tyle. Nawi nie łączy się z kompem, przez USB tylko ładuje.

Firmware niedostepny w sieci i juz miałem odpuscic i zaczałem ją resetować w pewien sposób i pomogło. Czyli:
1. Załączamy navigona
2. Wisi na starcie
3. Przytrzymujemy przycisk załączania i nie puszczamy!
4. Nawi restartuje się
5. Załącza się i wisi nadal, ale poijawia się kolo logo navgona napis restoiring factory settings
6 Navi restartuje się (możemy puścić przycisk)
7 Pojawia się kalibracja
8. Po niej biały ekran na moment
9 Nawi ożywa, ustawiamy język itd;)

UWAGA: jak miałem podłączony kabel USB do kompa to bały ekran nie znikał, wieć trzeba nawi naładować wcześniej i resetować jak nie jest podłączona!

Nie wiem czy ten sposób gdzieś już był opisany - ja nie znalazłem - może komuś się przyda.
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2013-01-16, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  

nevada123
azymut

Wysłany: 2013-05-02, 16:29   Navigon 20 Easy i przypadkowy format. Pomocy!!!

Witam! Dostałem od znajomego do naprawy nawigacje Navigon 20 Easy. Problem polega na tym, ze jest czysta po przypadkowym formacie :cry: . Może ktoś mi pomoże i wskaże miejsce skąd można pobrać oryginalną zawartość pamięci wewnętrznej, ewentualnie może ktoś posiada takową i jest w stanie zrobić backup (sam szukam w sieci już od dwóch dni i nie mogę nigdzie znaleźć). Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję.

zbyszekr114 
Navi Expert
ZBYSZEKR114

Wysłany: 2013-05-05, 23:23   Re: Navigon 20 Easy i przypadkowy format. Pomocy!!!

Cytat:
. Może ktoś mi pomoże i wskaże miejsce skąd można pobrać oryginalną zawartość pamięci wewnętrznej, ewentualnie może ktoś posiada takową i jest w stanie zrobić backup (sam szukam w sieci już od dwóch dni i nie mogę nigdzie znaleźć). Będę bardzo wdzięczny za pomoc
. http://chomikuj.pl/gps-ba...ryginal/Navigon ale czy to będzie pasować sam nie wiem.

Odpowiedz do tematu