Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Navigon 4350max nie startuje
Autor Wiadomość
bydle
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-12-29, 18:25   

zalatwilem sobie cala kopie z innego 4350max podaje link do sciagniecia dla innych w potrzebie

Kod:
http://chomikuj.pl/bydle52/xxx/Navigon_7.4.1_build_763.rar

Darecki1 
azymut

Wysłany: 2012-12-27, 23:14   

bydle napisał/a:
podaje link do ściągnięcia dla innych w potrzebie
Dzięki Tobie też odzyskałem soft. Nawigacja odpaliła. Po wrzuceniu map do katalogu Navigon/map/
nawigacja nie widzi map i zgłasza brak map. Masz jakiś pomysł? Niestety subskrypcja na mapy już mi wygasła, bo tak wymusiłbym instalację nowych map programem Navigon Freh.

[ Komentarz dodany przez: ___Olivia_: 2012-12-27, 23:19 ]
Proszę nie cytować całej wypowiedzi poprzednika.
Ostatnio zmieniony przez ___Olivia_ 2012-12-27, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  

bik3rz
azymut

Wysłany: 2013-07-23, 22:01   Navigon 4350max nie startuje

Witam,

jak w temacie - 4350 max zawiesza się na ekranie startowym (dostałem go/ją w takim stanie). ekran startowy pokazuje:

N2.12.128
E2.13.128
2009.0507.1726
H14410-V64R2

po podłączeniu przez usb do komputera (win7 jak i xp):
1. nie wykrywa urządzenia, albo
2. przy tym samym podłączeniu usb, po wyłączeniu/włączeniu urządzenia słychać dźwięk podłączanej nawigacji jako urządzenia usb do kompa, ale faktycznie nie jest widoczny w explorerze, albo
3. wykrywa urządzenie, pokazując dwa dyski wymienne, do których nie ma dostępu albo
4. wykrywa urządzenie i jest ono widoczne (na dziesiątki prób podłączenia do kompa zdarzyło się to tylko raz).

najczęstszy przypadek to pkt 1-szy. szukałem ale no mogę znaleźć rozwiązania - gdy ten jeden jedyny raz udało się podłączyć do kompa to zgrałem soft 4350 max na flash, zrestartowałem ale zero reakcji, wiesza się w tym samym momencie.

próbowałem upgrade-u z karty SD do 6310 ale po resecie znowu zawiecha, ale podejrzewam, że upgrade nie jest kompatybilny z moim navigonem, ponieważ upgrade jest do H14410-V98R1 (taki jest katalog na karcie) a ja mam jak wyżej H14410-V64R2. ale mając cały czas tą SD z upgradem w navigonie, udało mi się metodą resetowania znalezioną na tym forum (po zawieszeniu trzymać jednocześnie on/off i reset, po resecie puścić reset ale w dalszym ciągu trzymając on/off do uruchomienia navigona), dojść do screena z 'restore factory settings', jednakże po tym, resetował się, startował i wieszał jak wcześniej.

po tym zrobiłem następnego reseta i po 'restore factory settings' był reset i przeszedł do screena z info, że software corrupted i się nie uruchomi i żeby się skontaktować z sewisem. po tym zrobiłem kolejnego reseta i tym razem bez problemu doszedł do screena ustawiania ekranu (krzyżyki), po czym miałem puknąć ekran w celu przejścia dalej i oczywiście zwiecha.

i na tym utknąłem. ekran 'restore factory settings' mogę powtórzyć nieskończoną ilość razy, do ekranu z info, że 'software corrupted' udało się osiągnąć dwa razy, ekran z ustawianiem ekranu (krzyżyki) trzy razy, przy czym za drugim razem zawiesił się już przy pierwszym krzyżyku, a za trzecim razem przy prawym dolnym krzyżyku zresetował się w loopie 3 razy i zawiesił.

dodam, że przy każdym dalszym kroku, jaki udało się osiągnąć, navigon nie był widoczny na kompie.

ma ktoś może pomysł co dalej? widać, że próbuje wystartować ale teraz chyba to już wina niekompatybilnego softu? a może próbować od razu upgrade-u do 72 premium albo 92 premium? może to pójdzie?

dalsze próby resetowania - teraz już za każdym razem jestem w stanie dojść do momentu 'krzyżyków', do tego za któryś razem po resecie, tuż przed krzyżykami, na moment wyskoczył windows pop up z errorem, że aplikacja 'reboot.exe' napotkała problem. nie zdążyłem przeczytać całego errora. urządzanie zaczęło być widoczne w explorerze, nawet navigon fresh go zobaczył - zrobiłem update softu z 7.4.1 do 7.4.6. po odłączeniu kabla usb sam powinien się zresetować i uaktualnić (wg navigon fresh), ale nic takiego się nie stało. zatem znowu zresetowałem. uruchomiłem i widać , że proces aktualizacji się zaczął bo mam okienko 'files are being deleted'. tu jednak znowu problem bo już tak pokazuję dobrą godzinę, czyli znowu zawiecha.

nie mam już sił na to dziadostwo. macie może jakieś pomysły?

pozdrawiam

[ Dodano: 2013-07-25, 23:00 ]
??

[ Dodano: 2013-08-01, 07:24 ]
temat do zamknięcia - nie udało się naprawić, navi poszła na części

Odpowiedz do tematu