Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Odblokowanie WinCE a pasek start
Autor Wiadomość
e250ad 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-04-05, 17:33   pasek start w navii

Witam to jest mój pierwszy temat na tym forum więc na początku wszystkich pozdrawiam.
a teraz pytanie jest możliwość zrobienia samemu pasku start mam skina od sance i jest tam w lewym rogu ikonka taka jak w vista szkoda żeby była pusta. a może macie jakieś gotowe menu do tej ikonki?

Sance 
Maestro GPS
Pulpit maniac

Wysłany: 2009-04-05, 18:43   

Możesz dać screna?

zerg1
azymut

Wysłany: 2009-04-07, 16:06   Odblokowanie WinCE a pasek start

Witam!
Odblokowałem swoją NAVIE Nv45 za pomocą tego sposobu
http://www.manta.home.pl/...dblokowanie.php

Problem polega na tym, że podczas działania aplikacji pasek start pozostaje zawsze widoczny. (patrz załącznik)

Czy jest możliwość, aby ten pasek całkowicie ukryć.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

display_2.JPG
Plik ściągnięto 4538 raz(y) 14,61 KB

Sahem 
Maestro GPS

Wysłany: 2009-04-07, 16:15   

Zrób tak: Start---->Settings----->Taskbar and Start Menu----->Auto hide zaznacz

zerg1
azymut

Wysłany: 2009-04-07, 16:49   

Niestety nie mam takiej opcji w menu.

Znalazłem na samym dole listy opcje ukryj pasek zadań, ale wtedy zostaje znaczek Windowsa w lewym górnym rogu. Da się go pozbyć??

Mirek__S 
Waypoint

Wysłany: 2009-04-07, 17:32   

zerg1 napisał/a:
Niestety nie mam takiej opcji w menu.
[url=http://img207.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

Znalazłem na samym dole listy opcje ukryj pasek zadań, ale wtedy zostaje znaczek Windowsa w lewym górnym rogu. Da się go pozbyć??
[url=http://img207.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

Witam,
też mam odblokowaną Navię Nv45 tym sposobem i bardzo sobie chwalę. Pierwotnie odblokowałem ją przez zmiany w rejestrze w sekcji Init i Share folders ale miałem problem z sieczką na pulpicie którą zostawiały otwierane okna. Nie chciałem ciągle dłubać się w rejestrze i obawiałem się, że mogę coś sknocić przez nieuwagę lub o czymś zapomnieć ślęcząc po nocach i zasypiając nad CeRegEditorem :). Dlatego nie rozumiem dlaczego chcesz się pozbyć możliwości dostępu do menu Start, a co za tym idzie możliwości uruchamiania innych aplikacji i przełączania się miedzy nimi? Nie będziesz miał również dostępu do aplikacji które są uruchomione przy starcie i są na pasku zadań tj. klawiatury, "przesuwacza" do dużych okien których nie można przesunąć łapiąc za pasek tytułowy oraz ustawień daty i czasu. W czym Ci to przeszkadza?

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2009-04-07, 20:52   

Spróbuj podmienić plik Explorer.exe - ten daje pasek u dołu z możliwością ukrycia (ale do wyciągnięcia trzeba przekalibrować ekran dotykowy: ja klikałem ok. 1mm nad krzyżykami i pasek wyciągam dotykając dołu ekranu)
Po schowaniu wygląda to jak na załączonym zrzucie (ten szary paseczek na dole)

damianmu
Waypoint

Wysłany: 2009-04-08, 11:42   

jacekp1313, Tutaj nie jest wina Explorer.exe, ponieważ to jest pulpit Manty.

zerg1, W jaki sposób uruchamiasz Programy? U mnie gdy odpalam AM skrótem z pulpitu to pasek chowa się samoczynnie.

Mirek__S 
Waypoint

Wysłany: 2009-04-08, 15:22   

damianmu napisał/a:
jacekp1313, Tutaj nie jest wina Explorer.exe, ponieważ to jest pulpit Manty.

zerg1, W jaki sposób uruchamiasz Programy? U mnie gdy odpalam AM skrótem z pulpitu to pasek chowa się samoczynnie.

Witam,
mam odblokowaną NV45 na "Mantę" i miałem problemy z aplikacjami uruchamianymi skrótami z pulpitu. Programy uruchamiały się na pierwszym planie zasłaniając dostęp do menu Start (ten mały kwadrat ze znakiem okienek) co stwarzało spore problemy. Nie było dostępu do aplikacji na pasku oraz możliwości przełączania się między uruchomionymi programami. Ostatecznie zrezygnowałem zupełnie z umieszczania skrótów na pulpicie. Ustawiłem fajną tapetę a skróty dodaję do menu Start i wtedy wszystko jest OK. Chcąc przełączyć się np. z gry na odtwarzacz z muzyką, klikam na kwadracik z okienkami, ukazuje się pasek, klikam na nazwę uruchomionego programu, rozwija się menu Start i na liście pomiędzy dwoma poziomymi kreskami są widoczne wszystkie uruchomione programy. Klikam na odtwarzacz i mam odtwarzacz, zmieniam sobie np. listę odtwarzania, play i powtarzam wcześniej wymienione kroki wybieram z powrotem gierkę i gram słuchając ulubionej muzy. :-D
Pozdro

e250ad 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-04-12, 08:10   

oto screen

Screen01.jpg
Plik ściągnięto 4385 raz(y) 23,85 KB

Rozbit
azymut

Wysłany: 2009-08-06, 21:42   

Skąd można ściągnąć pulpit (z paskiem) w wersji polskojęzycznej?? Proszę o jakiegoś linka.
Z góry dziękuję :-)

Sance 
Maestro GPS
Pulpit maniac

Wysłany: 2009-08-07, 04:38   

Można dodać pasek z wolfncu.

Odpowiedz do tematu