Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Łączenie Mio z PC inaczej niż USB / Oglądanie zawartości
Autor Wiadomość
mtd
Waypoint

Wysłany: 2008-10-15, 09:35   Łączenie Mio z PC inaczej niż USB / Oglądanie zawartości

Witam i zaraz na początek tematu taka ciekawostka. Mio C520. Spisuje się znakomicie, ma jednak przy tym brzydką przypadłość - nie współpracuje ze znanym powszechnie programikiem ActiveSync. A co to w praktyce znaczy wiedzą dobrze byli posiadacze, obecni posiadacze i wiedzieć też będą przyszli posiadacze zacnych akirek i nie tylko akirek. Więc pytanie raczej proste i łatwe: czy ktokolwiek wie co należy uczynić aby to C520 łaskawie zechciało nawiązać kontakt z ActiveS? Czy ktoś wie...? Może jakiś link, może osobiste doświadczenie? A wogóle coś mało na tym forum o Mio, a o C520 w szczególności. Czy to może świadczy o niewielkiej popularności firmy w naszym kraju, czy też marnym dość serwisie? Bo urządzonko jest chyba całkiem, całkiem...?
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2011-11-29, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  

XTROnETS 
Waypoint

Wysłany: 2008-10-15, 12:31   

wgraj sobie "MIO POCKET" tam jest opcja zmiany typu połączenia USB, i wiele innych przydatnych gadzetów.

KLIK

mtd
Waypoint

Wysłany: 2008-10-20, 08:55   

Z mojej skromnej praktyki wynika, że wszystkie te złote, cudowne, powalające sposoby odblokowania naszych ukochanych urządzonek w gruncie rzeczy zawierają sporo zwyczajnych niedoróbek przynoszących czasami dość nieoczekiwane "działania uboczne" zainstalowanych gadżetów. Właściwie od bubli aż roi się na GPSforach. Prosty przykład: AutoMapa o dość świeżym symbolu zainstalowana w całości na karcie, dotychczas bezbłędnie funkcjonująca - nagle po uruchomieniu nieskomplikowanej nakładki odblokowującej Mio C520 (niestety, nie zdradzę autora) przestała automatycznie przełączać interfejs w widok nocny. Można to zrobić ręcznie, i owszem, ale co to za atrakcja, nieprawdaż? Czy kogoś coś takiego spotkało i jak z tym sobie poradził? Bardzom ciekaw, wieczór zapada coraz wcześniej...

Sance 
Maestro GPS
Pulpit maniac

Wysłany: 2008-10-20, 11:30   

mtd napisał/a:
Z mojej skromnej praktyki wynika, że wszystkie te złote, cudowne, powalające sposoby odblokowania naszych ukochanych urządzonek w gruncie rzeczy zawierają sporo zwyczajnych niedoróbek przynoszących czasami dość nieoczekiwane "działania uboczne"

Zrób wszystko wg instrukcji a żadnych działań ubocznych ani dywersji nie będzie a jeśli chcesz mieć 100% pewność poproś o odblokowanie czy zainstalowanie "wyleczonej" mapy autoryzowany serwis tam na pewno ci zrobią :D:D:D

mtd
Waypoint

Wysłany: 2008-10-20, 12:05   

Ehmm...mówisz, że diabliki nie próżnują? Sprawdzimy. Pozdr.

[ Dodano: 2008-10-20, 22:18 ]
Wychodzi na to, że Sance miał rację. Jeśli kogoś to interesuje, to po przeinstalowaniu nakładki (jej autor nie winien!) AMapa ruszyła może nawet bardziej z kopyta i jeszcze tego samego wieczora, nie ponaglana, ładnie ściemniła swoje obrazki. A mnie co nieco rozjaśniło się, przynajmniej w niektórych, "skutkach pobocznych" majdrowania przy delikatnym e-sprzęcie...

bartoss100
Waypoint

Wysłany: 2008-12-28, 13:56   ActiveSync na windows vista

mam taki problem bo z tego co zauważyłem to ActiveSync nie działa na viście co należy zrobić aby można było poprzez ten czy inny program zmienić coś jeszcze w nawigacji mio?
wpisując w google ten program z dopiskiem vista jakoś mi inny program nie chce działać!

narazie poradziłem sobie z odblokowaniem mio moov 300 ale do dalszych procesów potrzebuję ten program.

niech mi ktoś podpowie jaki program należy ściągnąć aby dalej sobie kombinować z navi

dzięki

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-12-28, 14:47   

bartoss100 napisał/a:
niech mi ktoś podpowie
Wpisz w forumową wyszukiwarkę "vista activesync" a otrzymasz masę materiału na temat wraz z nazwą programu już w pierwszym wyniku... :mrgreen:

bartoss100
Waypoint

Wysłany: 2008-12-28, 15:24   

ok dzięki oczywiście poszukam

a moge się zapytać o takie coś:
sciągnąłem na nawi apteczkę ale nie mogę jej otworzyć wyskakuje jakiś komunikat po angielsku bo jeszcze nie nie umiem zmienić języka, może jakaś podpowiedź dzięki :-D

jacekp1313 
Maestro GPS
Samsug+NaviExpert

Wysłany: 2008-12-28, 17:20   

Najpierw rozpakuj plik (WinRar), a potem wgraj do navii

bartoss100
Waypoint

Wysłany: 2008-12-28, 19:19   

właśnie do tego doszedłem że należy wszystko rozpakować a potem wrzucać na navi dzięki

robert4671 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-01-09, 21:56   

harry napisał/a:
bartoss100 napisał/a:
niech mi ktoś podpowie
Wpisz w forumową wyszukiwarkę "vista activesync" a otrzymasz masę materiału na temat wraz z nazwą programu już w pierwszym wyniku... :mrgreen:

ale na Viste nie ma activesync tylko Windows Mobile :):):)

trochę spóźniony komentaż :(:):(

zbyszek460 
Waypoint

Wysłany: 2009-02-03, 12:28   Jak i kiedy działa Activesync?

Witam mam pytanie czy jesli odblokuje mio tym panelem
http://peb.pl/programy-na...panel-mapy.html ktory wystawil na forum igor002 ,czy bedzie mozna sie polaczyc przez activesync z kompem ?? jesli tak to prosze o porady jak to zrobic .
Ostatnio zmieniony przez harry 2009-02-03, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  

Adii86
Navi Expert

Wysłany: 2009-02-03, 12:39   

kolego to jest starsza wersja panelu...(nie działa np klawiatura, pare gier)
ściągnij sobie nową(wszytsko działa) http://chomikuj.pl/verbat...IO+MOOV+200+300

temat dot. panelu http://www.my-navia.pl/vi...?t=6365&start=0

A co do łączenia - wszystko zależy od twojego kompa i navi.
Jednym się łączy bez problemu a drugim wcale...

zbyszek460 
Waypoint

Wysłany: 2009-02-03, 14:09   

Adii86 napisał/a:
kolego to jest starsza wersja panelu...(nie działa np klawiatura, pare gier)
ściągnij sobie nową(wszytsko działa) http://chomikuj.pl/verbat...IO+MOOV+200+300

temat dot. panelu http://www.my-navia.pl/vi...?t=6365&start=0

A co do łączenia - wszystko zależy od twojego kompa i navi.
Jednym się łączy bez problemu a drugim wcale...

hmm a jest jakis sposob zeby sie laczyl ??

Adii86
Navi Expert

Wysłany: 2009-02-03, 14:39   

najpierw odblokuj , sprobuj się połączyć i wtedy zobaczymy

Odpowiedz do tematu